Menu
Your Cart
AKTÜEL EKONOMİK KALİTELİ HIZLI KARGO AKTÜEL EKONOMİK KALİTELİ HIZLI KARGO
AKTÜEL EKONOMİK KALİTELİ HIZLI KARGO AKTÜEL EKONOMİK KALİTELİ HIZLI KARGO
AKTÜEL EKONOMİK KALİTELİ HIZLI KARGO AKTÜEL EKONOMİK KALİTELİ HIZLI KARGO

Hakkımızda

      1 . TESİS


      2 . TESİS


     3 . TESİSAlat tekstil; Avrupa ülkelerine ihracat amacı ile 2000 yılında Elazığ da kurulan ve bu doğrultuda 2003 yılına kadar hizmet veren bir şirkettir.

 

    Alat tekstil, 2003 yılına kadar modellerini fason ürettirerek yurtdışına ihraç eden bir firma konumunda iken 2003 yılı ortalarında kendi koleksiyonu ile kendi üretimine başlamıştır.

 

    Alat tekstil 38.000 m² açık alanı ve 29.000 m² kapalı alanı ile Toplam 3 Tesis  Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde başlayan üretim macerasını halen ilk günkü çalışma azmi ve mücadeleci ruhuyla devam ettirmektedir.

 


  Alat tekstil Avrupa Birliği ve orta doğu ülkelerinde  ve yurt içinde temsilciliği bulunan ve önemli pazarlağına sahip firmalarla  tekli  ve  zincir mağazalarla çalışmaktadır.

Deneyimli ve işinde uzman kadrosuyla müşterilerine en iyisini sunmak için çalışan Alat tekstil, Modaya duyarlı, dünya trendlerini yakından takip eden bir müşteri portföyü oluşturarak, bu doğrultuda sokağın ruhunu ve enerjisini yansıtan moda ürünlerini en ileri teknoloji ve en uygun fiyat parametrelerini göz önünde bulundurarak müşterileriyle buluşturmaktır.

 

    Alat tekstil Bilgi ve teknolojiyi kullanarak değişimleri takip ederken, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmayı, Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini çalışmalarının her aşamasına entegre ederek, kendini sürekli olarak yenilemeye çalışmayı Vizyon edinmiştir.

 

      Alat tekstil en önemli misyonunu;

 

*        Müşterilerine her türlü tekstil ürününe kolay ve hızlı ulaşmayı sağlamak

*        Etkin ve güvenilir hizmet anlayışını benimseyerek iş performansını arttırmak

*        Zamandan ve ekstra giderlerden tasarruf etmek olarak tanımlamaktadır.

 

    Ayrıca sektörde, yapılacak yatırımlar, sağlanacak istihdamlar, geliştirilecek sistemler, elde edilecek üstün başarılar, ödenecek vergiler ve yapılacak sosyal yardımlar ile Alat tekstil bölgemizin ve ülkemizin gelişmesine de katkıda bulunmaktır.

 
0.0
Koli
0
Desi
Bu site verisel Akıllı E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.